PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 724
oceny
6,0 10 1 10724
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Przepraszam że się pytam...ale o co właściwie chodzi w tym filmie??.....wczoraj go oglądałem,komiksu nie czytałem,a właśnie chciałbym się dowiedzieć :> :> :> :>..z góry dziękuje

ocenił(a) film na 9
Belzebub_666_filmweb

Ja też się za pierwszym razem pogubiłem...ale koniec końców nie jest taki skomplikowany. Jest Świat przyszłości do którego przybywają bogowie w latającej piramidzie. Jeden z bogów - Horus, któremu zostało tylko 7 dni życia musi zostawić po sobie potomka. W tym celu szuka ciała ludzkiego, w które mógłby wejść i nad nim zapanować. Po kilku nieudanych próbach znajduje w końcu Nikopola - więźnia skazanego na zahibernowanie, który przez awarię wydostaje się z więzienia (scena z kapsułami hibernacyjnymi spadającymi na most). Horus opanowuje jego ciało i zmusza go do uwiedzenia niebieskowłosej dziewczyny imieniem Jill, ponieważ tylko ona może urodzić boskiego potomka - ma taki dar. Nikopol jest wściekły, że Horus posługuje się nim do takiego celu. Jednak z czasem między nim a Jill wywiązuje się uczucie.
Film nie jest łatwy...jest dosyć dziwny, ale mi się bardzo podoba.

largo_lagrande

To wiem..ale np dlaczego Horus został skazany....wywnioskowałem to z filmu....myślałem że bogowie są nieśmiertelni i nie mogą umrzeć...i wgl dlaczeho Horus nie lubił anubisa

ocenił(a) film na 9
Belzebub_666_filmweb

Tego akurat nie wiem... zresztą jakie to ma znaczenie. To akurat głównym wątkiem filmu. Może po prostu mieli jakiś konflikt między sobą. I może akurat ci bogowie przedstawieni w filmie są śmiertelni.

ocenił(a) film na 3
largo_lagrande

"zresztą jakie to ma znaczenie"

No ma. Jeśli film ma być spójny, to takie rzeczy powinny być jakoś naświetlone.

ocenił(a) film na 9
Tataaleksandrykatarzyny

no ale tutaj nie były...a film i tak jest super...przynajmniej dla mnie :)

ocenił(a) film na 9
Tataaleksandrykatarzyny

Wystarczy zagłębić się w egipskiej mitologi i ma się odpowiedź :) Z Bilal'em jest tak, że czytając komiksy/oglądając filmy jego autorstwa, trzeba wiedzieć co nieco więcej niż tylko poznać fabułę komiksu/filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones