PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 721
ocen
6,0 10 1 10721
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Niesamowity

ocenił(a) film na 10

Film perfekcyjny, poruszający , wspaniale oddający atmosferę komiksu. Rewelacyjne efekty nie pozwalające oderwać się od ekranu już od pierwszych sekund. Nie ma nic zbędnego, żadnych dłużyzn,nielogiczności. Jeden z tych co zapadają w pamięć na zawsze.

ocenił(a) film na 8
bogdanor

Prawdziwe fantasy gdzie wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 9
bogdanor

Dla mnie też po prostu rewelacyjny film, może zna ktoś jakieś podobne oprócz ,,sin city'' (oglądałem go). Kocham taki komiksowy klimacik;) A nie mogę nic znaleźć godnego obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
Gentleman_19

Gra aktorska i fabuła też mi się bardzo podobała.

ocenił(a) film na 7
bogdanor

Oddający atmosferę komiksu?! W dużym stopniu tak, ale poza atmosferą i trójką bohaterów prawie nic nie łączy tego filmu z komiksem Trylogia Nikopola. Ta zupełnie inna historia...

ocenił(a) film na 10
bogdanor

bardzo mnie poruszył, tak naprawdę to film o naturze ludzi, film o miłości, połączone z komiksem, ludzkie uczucia świetnie widoczne na tle sztucznego świata komiksu, rewelacja, tylko dla osób odczuwających poważne uczucia.

ocenił(a) film na 8
bogdanor

Nie czytałam komiksu, szczerze mówiąc na film trafiłam przez przypadek. Obejrzałam raz, później kolejny raz i kolejny...
Uwielbiam tę historię i muzykę (szczególnie Sigur Ros i Venus, które niesamowicie pasują do klimatu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones