PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
5,5 2
oceny krytyków
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka
ocenił(a) film na 1
Husky84

Zgadzam się, ale nie do końca. Mój ojciec, jako zapalony fan SF, zasnął po kwadransie;) Z początku myślałam, że ściągnęłam kreskówkę zamiast autentycznego filmu. Nawet Alien vs Predator był nieco lepszy, jeżeli można to tak nazwać- większego shitu nigdy nie widziałam i mam nadzieję, że już nie zobaczę:/

Husky84

ten film na swój sposób jest dobry nie ma co wrzeszczeć ze jest nudny to zlepek dwóch z trzech komiksów Bilala afekty sa dosc dobre choc czasami postaci wykreowane cyfrowo sa nie do konca wkomponowane w obraz, film ma bardzo taką senną tmosfere przeważa kolor zielony ale do dalszych detaqli nic nie mam pomyśł ciekawy troche mało pieniędzy mniał na jego zrealizowanie te 22 mil euro to było troche za mało w innym wypadku było by naprawde bardzo dobrze a jest dobrze :)

ocenił(a) film na 10
dYDelf

ale jaki zielony kolor ??? przecież to jest film niebieski - niebieski świat - piękny zresztą, nawet jaszczurki są tam niebieskie :) ...zielony to jest Matrix - trochę Ci się pomyliło :-)
Co do wspaniałości filmu nie będę się tu już wypowiadać bo bronię go w pozostałych wątkach ;P
Te negatywne głosy to chyba jest kwestia tego, że wiele osób oczekiwało od tego filmu masy wydźwięków politycznych, a to jest rzecz o przyciąganiu dwóch płci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones