PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343284}

Dziedzictwo

L'héritage
6,9 202
oceny
6,9 10 1 202
Dziedzictwo
powrót do forum filmu Dziedzictwo

Gdzie można zdobyć ten film????

pikotiko

W poniedziałek 20 lutego 2012 roku
na TVP Kultura o 20:20.

użytkownik usunięty
kieofas_2

gość zapewne czekał 2 lata na ten dzień ;p

Ha ha ha :))

Zdarzało mi się z czystego altruizmu pisać takie odpowiedzi na posty "gdzie? kiedy?", nawet w tematach założonych dawno temu i przynajmniej dwa razy otrzymałem miłe podziękowanie za informację.
Przydaje się zwłaszcza w przypadku filmów mających minimum głosów, a więc i znikomą popularność, których raczej nie da się obejrzeć inaczej, niż w TV.
Także warto ;-P

użytkownik usunięty
Muszrom

warto, warto w szczególności że autor tematu wciąż odwiedza filmweba :)

Chociaż ma ustawioną lokalizację w UK, więc jeśli jest prawdziwa, to pewnie Kultury tam nie odbiera ;P
Ale fakt, że zawsze warto sprawdzić kiedy ostatnio ktoś się logował, bo jeśli rok temu, to jednak nie ma większego sensu odpisywać.

ocenił(a) film na 8
kieofas_2

Dzieki za info ;) faktycznie jestem w UK, wiec nie moglam obejrzec na tvp kultura,co nie mnienia faktu, ze milo,ze ktos sie pofatygowalal i odpowiedzial

ocenił(a) film na 8
pikotiko

Czy ktoś wie, gdzie, najlepiej w Internecie obejrzeć? Mam problem z wyszukaniem go na stronach z torrentami jak z każdym filmem z apostrofem w tytule, bez apostrofu i po angielskim tytule też nie wyszukuje. Ktoś zna na to sposób?

ocenił(a) film na 8
izaban

Chciałam tutaj napisać, jak można ten film zdobyć, ale widocznie nie można podawać linków. Film jest na Facebooku, ale trzeba go szukać tłumacząc tytuł na gruziński. Jakby co, mam ten film z napisami. izabanuae małpa gmail

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones